Webinar

Marek Budowniczy – o tworzeniu strategii marki | Część III | Bezpłatny webinar

data: 22.03.18
godzina: 20:00
miejsce: Online
cena: 0,00zł zł

Opis:

Jak postawić solidne fundamenty marki w czasach hiperkonkurencji?

Już 22.03 (czwartek) przeprowadzimy kolejną części webinarów z serii Marek Budowniczy – o tworzeniu strategii marki.  

Podczas trzeciej części wspólnie przeanalizujemy całą architekturę marki. Poznasz niezbędne narzędzia i elementy strategii, dzięki którym nadasz swojej marce finalnego kształtu, wyrazu i wyglądu. Uchwycimy to, co do tej pory było w sferze przemyśleń.

W czasie bezpłatnego szkolenia on-line omówimy takie kwestie, jak:

  • wyciąganie wniosków z analizy i stawianie hipotezy: jaka marka powinna być dla klientów?
  • określanie tożsamości:

– insighty (myśli przewodnie, motywatory) grup docelowych,

– funkcje i atrybuty marki,

– korzyści funkcjonalne i emocjonalne wraz z uzasadnieniem,

– wartości i osobowość,

– archetyp

– główna idea marki (obietnica),

  • pozycjonowanie marki (macierz percepcji) oraz kluczowych przekazów dla grup docelowych.

 

 

Jesteś pierwszy raz na stronie naszego wydarzenia i nie wiesz o co chodzi? Nie ma problemu! Zacznijmy od początku!

Czy często zastanawiasz się, jak sprawić, by Twoja marka, produkt czy usługa wyróżniła się na rynku? A może dopiero zakładasz swoją pierwszą firmę i nie wiesz, jak stworzyć skuteczną strategię?

Fundamentem jakichkolwiek działań, które mają szansę na powodzenie powinna być dokładnie przemyślana i spisana strategia. Stąd też postanowiliśmy rozwiązać ten kod enigmy, a dokładniej przeprowadzić Cię przez proces tworzenia strategii, która naszym zdaniem jest pniem, matką i źródłem każdego skutecznego działania marki! 🙂

O co chodzi?

Cześć! Jesteśmy agencją kreatywną Kava Studio! Wszystkich zainteresowanych procesem tworzenia strategii marki zapraszamy na bezpłatny webinar, który odbędzie się 22.03.2018r. (czwartek) od 20.00 do 21.00. Całość materiału podzieliliśmy na cztery webinary, w których po kolei zostaniesz przeprowadzony przez proces tworzenia strategii marki dla własnego przedsięwzięcia!

Kto poprowadzi webinar?

Szymon Pieczyński  współwłaściciel oraz dyrektor zarządzający studia kreatywnego Kava Studio. Zawodowo zajmuje się budowaniem strategii brandingowych, tworzeniem planów w oparciu o marketing wartości oraz projektowaniem doświadczeń w usługach i produktach. Doświadczenie zdobywał w pracy chociażby dla takich marek jak Tymbark, Kubuś, Idea Bank, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia czy Mercedes-Benz. Trener i mentor, zrealizował szkolenia między innymi dla Tesco, Sektor 3.0 czy sieci szkół Broadway Beauty. Wykładowca studiów podyplomowych Public Relations – Nowoczesna komunikacja w praktyce na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Członek Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, współtwórca stowarzyszenia GRUBA, Śląski kolektyw ludzi kreatywnych.

Kiedy i gdzie?

Zapisz się na bezpłatny webinar, a dzień przed wydarzeniem dostaniesz na podany adres e-mail dostęp do webinarium.

Webinar odbędzie się 22.03.2018r. (czwartek) od 20.00 do 21.00.

Ile to kosztuje?

Wydarzenie jest bezpłatne. Pobudzamy do działania z miłości do marketingu i potrzeby dzielenia się wiedzą!

Do kogo skierowane jest wydarzenie?

Webinar skierowany jest głównie do przyszłych oraz obecnych przedsiębiorców, startupowców, freelancerów, marketingowców oraz wszystkich pragnących poszerzać swoją wiedzę dotyczącą tworzenia własnej marki.

Po co to robimy?

Strategia marki to fundament na podstawie, którego firma ma szanse na powodzenie oraz wyróżnienie się spośród konkurencji. W dobie hiperkonkurencji każdy krok marki musi być dokładnie przemyślany. Dlatego chcąc wspierać rozwój przyszłych, jak i obecnych przedsiębiorców chcemy podzielić się z Wami wiedzą dotyczącą tworzenia strategii marki, bez której żaden biznes nie ma szans na powodzenie.

Znajdź nas w sieci! 

Facebook: http://bit.ly/2Dnf07M

Instagram: http://bit.ly/2mM1BLd

LinkedIn: http://bit.ly/2mTghZN