Webinar

MAREK BUDOWNICZY – o tworzeniu strategii marki | bezpłatny webinar | Kava Studio

data: 01.02.18
godzina: 20:00
miejsce: Webinar
cena: 0,00 zł

Opis:

Czas na bezpłatny webinar o tworzeniu strategii marki!

Jak sprawić, by nasza marka, produkt, czy usługa wyróżniła się na rynku? Co możemy zrobić, by zapewnić sobie sukces rynkowy? Jeden rabin powie tak, drugi inaczej. Co do jednego powinni jednak być zgodni. Fundamentem jakichkolwiek działań, które mają szansę na powodzenie powinna być przemyślana i spisana strategia. To słowo jest jednak dość mocno eksploatowane na różnych polach i nie dziwi nas, że można się pogubić, a co dopiero umiejętnie stworzyć skuteczną strategię. Stąd też postanowiliśmy rozwiązać ten kod enigmy, a dokładniej przeprowadzić Was przez proces tworzenia strategii, która naszym zdaniem jest pniem, matką i źródłem każdego skutecznego działania marki! 🙂

O co chodzi?

Cześć! Jesteśmy agencją kreatywną Kava Studio! Wszystkich zainteresowanych procesem tworzenia strategii marki zapraszamy na bezpłatny webinar, który odbędzie się 01.02.2018r. (czwartek) od 20.00 do 21.00. Całość materiału podzieliliśmy na cztery webinary, w których po kolei zostaniesz przeprowadzony przez proces tworzenia strategii marki dla własnego przedsięwzięcia! Podczas pierwszej części webinaru z cyklu „Marek budowniczy – o tworzeniu strategii marki” dowiesz się:

  • czym dokładnie jest strategia marki,
  • po co w ogóle nam strategia marki? – czyli DNA biznesu, bez którego firma nie jest w stanie funkcjonować,
  • Jakie elementy składają się na strategię marki?

Kto poprowadzi webinar?

Szymon Pieczyński –  współwłaściciel oraz dyrektor zarządzający studia kreatywnego KAVA. Współprowadzący podcastów i vlogów w ramach medium Patrzymy Szerzej (http://bit.ly/2g8gy86). Trener i prelegent konferencji marketingowych i biznesowych. Wykładowca na Studiach Podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Członek Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Public Relations oraz Stowarzyszenia GRUBA, Śląski Kolektyw Ludzi kreatywnych. Wydawca magazynu GentleWoman. Doświadczenie zdobywał w pracy między innymi dla takich marek, jak: Tymbark, Kubuś, Mercedes-Benz, Tesco, Idea Bank,  Kost-Bet, Sektor 3.0.

Kiedy i gdzie?

Zapisz się na bezpłatny webinar, a więcej informacji dostaniesz mailowo. 😉

Webinar odbędzie się 01.02.2018r. (czwartek) od 20.00 do 21.00.

Ile to kosztuje?

Webinar jest bezpłatny.

Skierowany jest głównie do przyszłych oraz obecnych przedsiębiorców, startupowców, freelancerów, marketingowców oraz wszystkich pragnących poszerzać swoją wiedzę dotyczącą tworzenia własnej marki.

Po co to robimy?

Strategia marki to fundament na podstawie, którego firma ma szanse na powodzenie oraz wyróżnienie się spośród konkurencji. W dobie hiperkonkurencji każdy krok marki musi być dokładnie przemyślany. Dlatego chcąc wspierać rozwój przyszłych, jak i obecnych przedsiębiorców chcemy podzielić się z Wami wiedzą dotyczącą tworzenia strategii marki, bez której żaden biznes nie ma szans na powodzenie.

Znajdź nas w sieci!

Facebook: http://bit.ly/2Dnf07M

Instagram: http://bit.ly/2mM1BLd

LinkedIn: http://bit.ly/2mTghZN

 

Pobudź z nami swoją markę do działania!

Zapisz się na bezpłatny webinar dotyczący tworzenia strategii marki i zdobądź cenną wiedzę bez wychodzenia z domu. Więcej informacji otrzymasz mailowo. 😉