Relacja z Gali Złote Spinacze 2017

Relacja z Gali Złote Spinacze 2017

To dla nas ważna chwila! Po raz pierwszy zostaliśmy uhonorowani tak prestiżową nagrodą, jak brązowy spinacz w plebiscycie Złote Spinacze!

W piątkowy wieczór, 1 grudnia 2017 w Hotelu Sofitel odbyła się Gala rozdania nagród Złote Spinacze 2017. Była to już 15 edycja rozdania jednych z najważniejszych nagród branży marketingowej w kraju. Dla nas jednak był to debiut – piękny, ważny i przełomowy w historii naszej agencji. Dostaliśmy na niego szansę dzięki nominacji za zeszłoroczną akcję społeczną Weź je (na spacer) wszystkie, którą realizowaliśmy wspólnie z Fundacją S.O.S dla Zwierząt. 

Weź je (na spacer) wszystkie

Od początku Gali towarzyszyła nam magiczna aura. Ciepła, radosna, wzbudzająca ciekawość. W końcu nie co dzień jest okazja, aby spotkać się i porozmawiać z tymi najbardziej kreatywnymi, których kampanie podziwiamy i którymi inspirujemy się w pracy. Tym razem byliśmy częścią nich. Gala rozpoczęła się welcome drinkiem oraz networkingiem, co dało możliwość uczestnikom na bliższe poznanie oraz krótką wymianę doświadczeń. Zaraz po sesji networkingowej rozpoczęła się główna część Gali. Całość prowadził Jarosław Kuźniar, który skutecznie podtrzymywał poziom emocji towarzyszący oczekiwaniu na wyniki. Tę dozę pozytywnego napięcia oraz emocji dało się odczuć w powietrzu. Każda kolejna kategoria przybliżała nas do werdyktu. Nagrody przyznawane były w 32 kategoriach, łącznie zostało rozdanych 77 nagród. W każdej kategorii do zdobycia był spinacz w trzech kolorach: brązowy, srebrny i złoty. Zdarzało się, że w jednej kategorii były same brązowe, by w innych świeciło samo złoto. Wszystko wynikało z bardzo drobiazgowej i skrupulatniej oceny Jury, w którego skład wchodzili najwybitniejsi przedstawiciele świata komunikacji. Napięcie od 20:00 ciągle rosło, kolejne kategorie, kolejne statuetki, aż w końcu w okolicach godziny 22:10 padło najważniejsze dla nas stwierdzenie. W kategorii Event Społeczny – jednej z głównych nowych kategorii plebiscytu – otrzymaliśmy Brązowego Spinacza, obok takich wybitnych agencji, jak Dziadek Do Orzechów i Partner of Promotion.

Magia dzieje się w środku

Magia, która w tamtym momencie działa się w nas w środku była nie tylko pełna euforii i radości, ale i pokory. To doświadczenie, które uświadamia, że dobro powraca – dawanie i otrzymywanie idzie ze sobą w parze. Nie ukrywamy, że jest to nasza pierwsza nagroda. Dlatego cieszy nas szczególnie, ponieważ  dała nam nadzieję i siłę do stawiania przed nami kolejnych celi, a przede wszystkim doświadczenie – nie tylko zawodowe, ale i wewnętrzne. Nasz apetyt na zjawiskowe kampanie i projekty wzrósł, dlatego możecie być pewni, że rok 2018 będzie tym, gdzie w świecie kampanii będzie się u nas wiele działo! 😉

Pamiętajcie – magia dzieje się w środku!