Reklamówka

Reklamówka #4

 

Przerwa na reklamę to dla Ciebie idealny czas na zaparzenie herbaty? A może wręcz przeciwnie – seriale to Twoje ulubione dodatki do reklam? Niezależnie od tego czy z reklamami masz do czynienia głównie wtedy, gdy za namową dziewczyny przyjdziesz do kina za wcześnie, czy potrafisz cytować zastosowanie ulubionych suplementów diety nawet pod koniec imprezy, wpadaj 11 kwietnia do Strefy Centralnej!

Podczas czwartej edycji REKLAMÓWKI pod egidą Wyższej Szkoły Humanitas i Kava Studio oglądać będziemy reklamy azjatyckie. Przeanalizujemy najlepsze reklamy społeczne.

Program: 
18.00 Rozpoczęcie wydarzenia. Więcej szczegółów wkrótce


ZAPISY: https://reklamowka.evenea.pl/

 

ORGANIZATOR
Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu To uczelnia z 25 letnią tradycją nauczania mieszcząca się w Sosnowcu. Szkoła stale powiększa swoją ofertę kierunków – początkowo skupiona na zarządzaniu i marketingu, teraz swoje miejsce mogą znaleźć tam również studenci pedagogiki, ochrony środowiska, filologii angielskiej, a nawet politologii. To pierwsza niepubliczna szkoła wyższa w Sosnowcu.
PARTNER MERYTORYCZNY
Kava Studio Agencja kreatywna, która zajmuje się brandingiem, komunikacją i projektowaniem graficznym. Pomaga start-upom, jak i doświadczonym markom zaistnieć. Zajmuje się też całą masą własnych projektów, a najnowszym z nich jest właśnie Reklamówka. Kava to świeżość, energia i oryginalność. Kava pobudza umysł i wyobraźnię. Wreszcie Kava sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości i swobodnej wymianie poglądów.
PARTNERZY

Polskie Stowarzyszenie Public Relations Stowarzyszenie prowadzi działalność edukacyjną z zakresu public relations. Wspiera wydawnictwa, konferencje i projekty badawcze. Realizuje szkolenia i warsztaty. Jego przedstawiciele zajmują się również kreowaniem wizerunku firm oraz osób fizycznych.