O nas

Nasza recepta na sukces to zgrany zespół, rożnorodna wiedza i pragnienie robienia niesamowitych rzeczy!

Nasz zespół to mieszanka pasjonatów komunikacji, słowa, obrazu i linijek kodu. Kompletny skład gotowy pobudzić Twoją firmę, markę, ideę, zespół czy projekt.

Nasz zespół

Magdalena Łukasz

Magdalena Łukasz

Dyrektor artystyczna / co-founder
m.lukasz@kavastudio.pl
+48 505 635 074

Magdalena Łukasz

Idzie przez życie jak kometa – projektuje, edukuje oraz tworzy. Jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach na kierunku Projektowanie graficzne. Swój dyplom obroniła identyfikacją wizualną GRUBY, śląskiego kolektywu ludzi kreatywnych, który dziś jest jednym z najpopularniejszych Stowarzyszeń na Górnym Śląsku. Kiedy opuszcza rodzime tereny, bierze udział w międzynarodowych wystawach, m.in. Biennale Grafiki Studenckiej Agrafa (edycja 2014) oraz z powodzeniem przechodzi kolejne etapy Konkursu Międzynarodowego Triennale Grafiki (edycja 2015). Docenia aplikację Ryanair pod względem użyteczności, logiczności i wyglądu – uważa, że jest lepiej zaprojektowana, niż wnętrze samolotu.

Szymon Pieczyński

Szymon Pieczyński

Dyrektor zarządzający / co-founder
sz.pieczynski@kavastudio.pl
+48 505 667 038

Szymon Pieczyński

Od intensywnych dwóch lat prowadzi agencję, a już w tym czasie zdążył: wprowadzić na rynek trzy marki własne, spalić start-up, pracować zarówno dla małych, lokalnych przedsiębiorstw, jak i szeroko znanych korporacji, zrealizować kampanię RTM „Weź je (na spacer) wszystkie!” oraz współtworzyć jedno z popularniejszych Stowarzyszeń – GRUBA. Ukończył kierunki Public Relations oraz Specjalizację Menedżerską na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Zawodowo zajmuje się budowaniem strategii brandingowych, tworzeniem planów w oparciu o marketing wartości oraz projektowaniem doświadczeń. Nie rozstaje się z aplikacją Wunderlist, która pozwala mu kontrolować własną produktywność i zarządzać osobistymi zadaniami. 

Michał Aleksandrowicz

Michał Aleksandrowicz

Account Manager
m.aleksandrowicz@kavastudio.pl
+48 508 605 296‬

Michał Aleksandrowicz

Account manager od A do Z. Zaradność, zadaniowość i zorganizowanie – to tylko kilka rzeczy, które można o nim powiedzieć. Studiuje Zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, a pozyskaną wiedzę przekuwa w praktykę. Specjalizuje się w project management oraz event marketing, a w swoim bagażu doświadczeń ma współpracę przy festiwalu Woodstock oraz Opener. Jego uwagę przyciągają dobrze zrealizowane kampanie marketingowe, np. Allegro, która odbiła się szerokim łukiem w social media, dzięki świetnie poprowadzonej narracji i reżyserii Tomasza Bagińskiego.

Magdalena Baljon

Magdalena Baljon

Kierownik działu PR/Marketing
m.baljon@kavastudio.pl

Magdalena Baljon

Światła, kamera, akcja! Magdalena świetnie czuje się na planie filmowym! Ostatnio z zapałem pracuje przy kolejnych etapach produkcji videoblogów – od pierwszego klapsa po montaż. Miłość do kina zaprowadziła ją także na 48 Hour Film Project Poland, podczas którego była kierownikiem produkcji. Teraz kieruje działem marketingu Kava Studio, a w swojej pracy zawsze kieruje się humanistycznym podejściem. Studiuje Zarządzanie kulturą i mediami na Uniwersytecie Jagiellońskim. Małe wycieczki do Krakowa i duże podróże do Azji – swoje wspomnienia rejestruje na aplikacji One Second Everyday, która pozwala zestawić je w całość wraz z końcem roku. 

Magdalena Chmiel

Magdalena Chmiel

PR/Marketing
m.chmiel@kavastudio.pl

Magdalena Chmiel

Łącząc pracę zawodową z głodem wiedzy uzyskała trzy dyplomy śląskich uczelni: ukończyła Zarządzanie komunikacją w organizacji na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, a także Kulturoznawstwo oraz Dziennikarstwo i komunikację społeczną w ramach MISH. Jak nikt inny orientuje się w trendach personal brandingu oraz działaniach marketingowych w branży beauty. Kiedy nie siedzi przed komputerem – kreuje, promuje i produkuje eventy. Ma na koncie organizację wielu wydarzeń: od kameralnych warsztatów, przez spotkania przeznaczone dla większego grona, po duże konferencje. Namiętnie korzysta z aplikacji mobileMPK – dzięki niej transport publiczny nie ma przed nią tajemnic. 

Magdalena Pudełek

Magdalena Pudełek

PR/Marketing
m.pudelek@kavastudio.pl

Magdalena Pudełek

Magdalena jest osobą o drobnej posturze, ale o dużej sile przebicia. Ten talent wykorzystuje przy nawiązywaniu współpracy z cenionymi ekspertami branży e-commerce, ATL, BTL i social media ninja. Idealnie odnajduje się w organizacji wydarzeń i eventów – to dostarcza jej ciągłych wrażeń, dawkę adrenaliny i inspiracji. Trasę z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, gdzie studiuje Dziennikarstwo i komunikację społeczną, do biura zawsze przemierza z kubkiem kawy. W przyszłości chciałaby również produkować pokazy mody oraz otworzyć własny concept store. Silnie utożsamia się z francuską marką Leon&Harper, która przyciąga uwagę bezpośrednim sposobem komunikacji i sloganem „Hello I Love You, Can You Tell Me Your Name?”.

Igor Podlawski

Igor Podlawski

Programista
i.podlawski@kavastudio.pl

Igor Podlawski

Oswaja przeglądarki, pilnuje wszystkich kodów i jak nikt inny dba o to, by technologii w Kava Studio nie brakowało. Studiował Informatykę na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach i wciąż pogłębia swoją wiedzę. Lubi wyzwania w programowaniu, szczególnie te z animacjami w tle i cały czas poszukuje nowych, optymalnych rozwiązań.

Adrian Zielke

Adrian Zielke

PR/Marketing
a.zielke@kavastudio.pl

Adrian Zielke

Udowodniono, że osoby leworęczne mają wyjątkowe predyspozycje i uzdolnienia – może dzięki temu Adrian tak dobrze sobie radzi z aparatem. Fotografia przekłada się w pewnym stopniu na jego pracę. Chciałby w przyszłości tworzyć reklamy wizualne, w których bardzo często wiadomo górują właśnie fotografię . Został uwieczniony na zdjęciu absolwentów Uniwersytetu Śląskiego oraz Uniwersytetu Lublańskiego w Słowenii. Obecnie zasila szeregi studentów Uniwersytetu Ekonomicznego, gdzie studiuje Projektowanie komunikacji wizualnej i narracji. Jego ulubioną marką jest Patagonia, którą ceni za jej działania CSRowe.

Daria Miller

Daria Miller

Projektant graficzny
d.miller@kavastudio.pl

Daria Miller

Dziewczyna wielu pasji: fotograf, pasjonatka architektury, muzyki oraz kompan w podróży. Ukończyła studia na kierunku grafika, specjalizując się w animacji i multimediach na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Najwięcej frajdy sprawia jej projektowanie identyfikacji wizualnej oraz animacji. Odkrywanie nowych miejsc ułatwia jej aplikacja Google Maps, dzięki której może śmiało kroczyć przed siebie  – najczęściej do galerii sztuki, gdzie poszukuje inspiracji. 

Dominika Krzemieniecka

Dominika Krzemieniecka

PR/Marketing
d.krzemieniecka@kavastudio.pl

Dominika Krzemieniecka

Z optymizmem młodej damy odkrywa kolejne zakamarki Facebooka oraz Instagrama, które pomału przestają mieć przed nią jakiekolwiek tajemnice. Studiuje Dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, a talent dziennikarski przekuwa w pisanie artykułów i stawianie kolejnych kroków w storytellingu. Kiedy opuszcza cyfrowy świat, istnieje duże prawdopodobieństwo, że właśnie organizuje kolejne wydarzenie. Inspiruje ją angielska marka LUSH, która innowacyjnie i wizjonersko podchodzi do sprzedaży swoich produktów, zarówno w skali globalnej, jak i twarzą w twarz z klientem.

Karolina Olszewska

Karolina Olszewska

Office Manager
k.olszewska@kavastudio.pl

Karolina Olszewska

Nie wyobraża sobie dnia bez kawy i owoców, a bieganie to jej sposób na zebranie myśli. Karolina Olszewska to nasza Office Manager, której największą pasją są podróże i góry. Karolina ukończyła studia z zarządzania turystyką, hotelarstwem i gastronomią na AWF w Katowicach. Uwielbia czytać książki, szczególnie te od P.Kotler. To co dodaje jej motywacji do pracy to przede wszystkim kontakt z ludźmi, wyzwania, możliwość rozwoju i ciągłe podnoszenie własnej poprzeczki. Jej ulubiona aplikacja to Spotify, ale to dzięki TripAdvisor i Google Trips może doskonale zaplanować swoje wymarzone podróże.

Marcin Sabat

Marcin Sabat

Junior Frontend Developer
m.sabat@kavastudio.pl

Marcin Sabat

Marcin Sabat jest naszym Junior Frontend Developerem. W wolnym czasie lubi oglądać filmy i seriale, szczególnie te z uniwersum Marvela. Obecnie studiuje filologię angielską, a to co najbardziej lubi w swojej pracy, to możliwość posiadania kontroli nad tym, co i w jaki sposób zobaczy użytkownik. Marcin kocha tworzyć strony, do których odbiorcy lubią wracać. Magia kreowania nowych doświadczeń za pomocą kodu zdecydowanie jest i w jego rękach.

Wiktoria Szymczak

Wiktoria Szymczak

Projektant graficzny
w.szymczak@kavastudio.pl

Wiktoria Szymczak

Wiktoria ukończyła projektowanie graficzne na  Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach. W wolnych chwilach praktykuje jogę oraz medytuje. Inspirację do swojej pracy czerpie z architektury. Najbardziej lubi w swojej pracy wyzwania, a także możliwość ciągłego rozwoju oraz doskonalenia swoich umiejętności. Wiktoria kocha kaktusy, ale nie znosi jednorazowych reklamówek. To, co sprawia jej frajdę to jej pies, joga oraz nurkowanie. Jej ulubione aplikacje to: Snapseed, Headspace, Stop, Breathe & Think oraz VSCO.

Dominika Budkiewicz

Dominika Budkiewicz

PR/Marketing
d.budkiewicz@kavastudio.pl

Dominika Budkiewicz

Dominika zdobyła licencjat z komunikacji wizerunkowej na Uniwersytet Wrocławski. Obecnie studiuje organizację produkcji filmowej i telewizyjnej na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytet Śląski w Katowicach. To, co najbardziej lubi, to wspólne wypady ze znajomymi, filmy Davida Finchera oraz humor w filmach Woody Allen. Dominika nie wyobraża sobie życia bez sportu, zielonej herbaty i codziennej dawki świeżych marchewek. W branży marketingowej najbardziej lubi organizację eventów oraz działania w social mediach. Inspiruje się markąbynamesakke. W wolnym czasie zgłębia przepisy na fit ciasta, które komponuje przy muzyce Hans Zimmer! Żałuje, że nie mogła poznać Ernesta Hemingwaya.
 
 
 

Proces projektowy

Coca-Cola ma swoją tajemną recepturę, my również, ale już nie taką tajną. Wierzymy, że im lepiej poznasz nasz proces kreatywny, tym przyjemniej będzie się nam współpracowało.

Show me what you've got

Manifest

Wierzymy, że praca powinna mieć sens i być wykonywana z pełnym przekonaniem. Naszym sensem jest ciągły rozwój. Dlatego wciąż zdobywamy nową wiedzę, szukamy, pytamy, podnosimy jakość usług, by móc rozwijać Twój biznes, Twoich klientów i nas samych. Gdyż zawsze na pierwszym miejscu stawiamy dobro drugiego człowieka.

Chętnie poznam Wasze podejście

Zaufali nam

Własne Projekty

Nagrody

Złoty Spinacz