Dotacja UE

Manifest

Wizja

Chcemy stworzyć miejsce z otwartymi drzwiami, do którego klienci i pracownicy chętnie wracają. Przestrzeń, w której jest miejsce na swobodę działania, dzięki której możemy realizować projekty doceniane i nagradzane, a co za tym idzie –

klienci zdobywają nowe biznesowe szczyty.

Misja

Jesteśmy przy kliencie na co dzień, świadomie obserwując otoczenie. Wspólnie odkrywamy nowe szanse do rozwoju potencjału marek, ludzi i regionu.

Filozofia Kavy

Chcemy zmieniać siebie oraz nasze otoczenie. To my wyznaczamy i rozpoznajemy różnicę między złym, a dobrym marketingiem, brandingiem, designem i IT. Sami kreujemy świat, w którym chcemy żyć, a jakość, którą wypracowujemy chcemy nieść dalej w świat.

To my również kreujemy możliwości i okoliczności,

czyli środowisko, które pozwala nam się rozwijać oraz dla zmiany dla dobrych ludzi – takich, którzy doceniają i szanują pracę, znają jej wartość, stosują regułę wzajemności, nie szanują stagnacji oraz hołdują współpracy w miejsce forsowania swojego zdania, ufa nam i stawiają jasne i klarowne oczekiwania. Do ludzi, którzy kochają zmiany na lepsze.

Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za zmiany firmy – sami wychodzimy z koncepcjami i propozycjami. Jednocześnie dajemy sobie prawo do popełniania błędów.